دوره کاربردی Towards ۵G

۲۵ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۱ اخبار دانشکده
تعداد بازدید:۱۲۶۲
دوره کاربردی Towards ۵G دانشکده علمی کاربردی پست ‌و ‌مخابرات با همکاری مرکز نوآوری آیوتیک⸲ با هدف ارائه آموزشهای کاربردی و تربیت نیروی متخصص برای بازار کار صنعت تلکام⸲ برای اولین بار دوره کاربردی Towards ۵G را برگزار می‌کند.
دوره کاربردی Towards ۵G

دانشکده علمی کاربردی پست ‌و ‌مخابرات با همکاری مرکز نوآوری آیوتیک با هدف ارائه آموزشهای کاربردی و تربیت نیروی متخصص برای بازار کار صنعت تلکام برای اولین بار دوره کاربردی Towards 5G  را برگزار می‌کند.

دکتر حسن یگانه، معاونت آموزشی و پژوهش دانشکده پست و مخابرات در همین راستا عنوان نمود: در جهت کاربردی‌تر شدن دوره و با توجه به اهمیت و نقش بهره‌مندی و توسعه 5G در شکل گیری کسب‌و‌کارهای مبتنی بر فناوری‌های نوین بویژه IoT شرکت‌کنندگان در این دوره علاوه بر یادگیری مباحث کلیدی و اصلی 5G با دنیای فناوری اینترنت اشیاء نیز آشنا خواهند شد.

ترکیب این دو مبحث، علاوه بر افزایش دانش و تخصص فارغ التحصیلان مرتبط، می‌تواند محرک خوبی برای خلق ایده و کارآفرینی در این دو موضوع باشد. در همین راستا فرصت حمایت از ایده‌ها و سرمایه‌گذاری برای تولید MVP ایده‌هایی که قابلیت تجاری‌شدن دارند نیز مهیا شده است.

ظرفیت این دوره بسیار محدود است:

پذیرفته شدگان دوره، ۱۰۰ ساعت آموزش شامل مباحث تئوری، عملی و مهارت‌های نرم زیرنظر اساتید و مربیان بنام فعال در زمینه5G  و IoT را می‌گذرانند و در صورت ارائه موفق پروژه عملی در پایان دوره، گواهینامه معتبر به آنها اعطا خواهد شد.

نحوه برگزاری دوره:

با توجه به شرایط ویژه‌ ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان این دوره به استثناء مباحث کارگاهی و عملی، دوره بصورت آنلاین برگزار خواهد شد و مباحث کارگاهی با رعایت کامل موارد و پروتکل‌های بهداشتی، برگزار خواهد شد.

نحوه ثبت نام و شرکت در دوره:

علاقمندان به شرکت در این دوره با توجه به محدودیت ظرفیت و پیرو هماهنگی بعمل‌آمده با مرکز نوآوری آیوتیک، لازم است رزومه خود را به نشانی (info@iotic.ir) ارسال نمایند. پس از بررسی اولیه رزومه، با متقاضیان بصورت تلفنی و یا ویدئوکنفرانسی مصاحبه خواهند شد و سپس اسامی پذیرفته شدگان و نحوه ثبت نام و حضور، اطلاع رسانی می‌شود.

زمان برگزاری:

این دوره در نیمه دوم مردادماه آغاز می‌شود و تا اواسط شهریورماه ادامه خواهد داشت.


نظر شما :