برگزاری دومین نشست کمیته راهبری مراکز نخبگان ITU برای منطقه آسیا و اقیانوسیه در تهران

۲۵ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۶ رویدادهای علمی و پژوهشی
تعداد بازدید:۱۵۴۹
برگزاری دومین نشست کمیته راهبری مراکز نخبگان ITU برای منطقه آسیا و اقیانوسیه در تهران
برگزاری دومین نشست کمیته راهبری مراکز نخبگان  ITU برای منطقه آسیا و اقیانوسیه در تهران

برگزاری دومین نشست کمیته راهبری ITU برای منطقه آسیا و اقیانوسیه در تهران

دومین نشست مراکز نخبگان اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU) برای منطقه آسیا و اقیانوسیه، 26 و 27 ماه جاری در هتل آزادی پارسیان تهران برگزار می شود. این نشست توسط اتحادیه فوق سازماندهی شده و به میزبانی پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد بود.

مهم ترین هدف کمیته راهبری مدیریت و فراهم نمودن چشم انداز برای عملیات و کارکرد های شبکه مراکز نخبگان می باشد. این کمیته فرصت هایی برای مراکز فوق فراهم می کند تا فعالیت های خود را عرضه و به بحث بگذارند، تجارب خود را مبادله، از همدیگر یاد گرفته همکاری ها را تقویت نمایند. خروجی کلیدی این جلسه توافق بر سر کاتالوگ آموزشی شبکه مراکز نخبگان در منطقه برای سال 2020 می‌باشد.

مطابق ساختار مدیریتی ITU کمیته راهبری از مراکز نخبگان، دولت های عضو میزبان هر مرکز و دبیرخانه  ITU تشکیل شده است. سایر شرکت کنندگان عضو ITU و  اعضای آکادمی نیز می توانند در این نشست حضور داشته باشند. لازم به ذکر است دانشکده پست و مخابرات به عنوان عضو آکادمیک اتحادیه، با حضور دکتر عباسی شاهکوه، دکتر حسن یگانه و مهندس مقصود زراعت، در این نشست حضور دارد.

اطلاعات بیشتر این نشست شامل برنامه، جزئیات ثبت نام، و نحوه ثبت نام در لینک زیر بار گذاری شده است.

https://academy.itu.int/centres-excellence/coe-cycles/coe-cycle-2019-2022/steering-committees/2nd-steering-committee-meetings/asia-pacific

 


نظر شما :