فرم های پژوهش دانشکده

در . ارسال شده در اخبار امور پژوهشی

images copyدانشجویان و کاربران گرامی می توانند در این مطلب کلیه فرم های پژوهشی مربوط به کارورزی و پروژه های دانشجویی را دریافت نمایند. لطفا جهت دریافت فایل مربوط را از ضمیمه دانلود نمایید.

1-      دانشجویان در هر نیم‌سال فقط مجاز به انتخاب موضوعات مصوب اعلام شده می‌باشند.

2-      زمان دفاع پروژه‌ها از پایان امتحانات هر نیم‌سال تا زمان اعلام شده در تقویم پژوهشی می‌باشد؛ بدیهی است تاریخ مذکور به هیچ عنوان قابل تمدید نبوده و بعد از مهلت تعیین شده به درخواست‌های دفاع، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3-      دانشجویان در تدوین پایان‌نامه لازم است ضوابط اعلام شده در سایت را رعایت نمایند.

4-      طبق مقررات دانشگاه جامع، صرفاً دانشجویانی مجاز به اخذ واحد پروژه می‌باشند که حداقل 52 واحد درسی درترم‌های قبل گذرانده باشند. بدیهی است دانشجویانی که بدون رعایت این مهم اقدام به اخذ پروژه نموده باشند، واحد پروژه آنها توسط آموزش دانشکده حذف گردیده و عواقب احتمالی متوجه دانشجو خواهد بود.

5-   تعداد مجاز دانشجویان تعریف شده برای پروژه در هر نیم‌سال جهت اساتید داخلی دانشکده 10 دانشجو و اساتید خارج از دانشکده، 3 دانشجو خواهد بود و لازم است اساتید محترم سقف مصوب را در تعریف پروژه‌ها رعایت نمایند. ضمناً برای ترم تابستان، لازم است دانشجویان موضوع پروژه خود را صرفاً از موضوعات پیشنهادی اساتید داخلی انتخاب نمایند.

6-  دانشجویان لازم است با توجه به موضوعات اعلام شده برای هر نیم‌سال، به اساتید مربوط مراجعه و صرفاً در مهلت تعیین شده فرم تکمیل شده «پیشنهاد تخصیص و تصویب پروژه» را که در سایت دانشکده به نشانی زیر  در دسترس می‌باشد توسط اساتید به ایمیل گروه پژوهش ارسال نمایند. ارسال فرم‌ها خارج از محدوده زمانی مذکور و یا توسط خود دانشجویان از نظر اداره پژوهش و فناوری قابل پذیرش نبوده و به دانشجویان مربوط اجازه دفاع داده نخواهد شد.

http://www.ictfaculty.ir/fa/projectforms.html

7-  دانشجویانی که کارورزی اخذ نموده‌اند لازم است گزارش کارورزی خود را مطابق با دستورالعمل مربوط تهیه و صرفاً به اساتید کارورزی تعیین شده در قسمت فرم‌ها(نشانی فوق) مراجعه نمایند.

اداره پژوهش و فناوری دانشکده پست و مخابرات

جستجوی پیشرفته

بازدید امروز120
بازدید دیروز147
مجموع بازدید480437

دوشنبه, 28 مرداد 1398 16:32
                      

آدرس : تهران، ميدان آزادي، بزرگراه محمدعلی جناح، بلوار دانش،
دانشکده علمي- كاربردي پست و مخابرات، كدپستي: 1391637111
تلفن : 4-44659661-021 نمابر: 44659665-021
تماس با مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی؛
تلفن: 44641959-021 پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید